Sale!

Машина за перење алишта Тесла WF81490M

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

18,599.00 ден 16,709.00 ден

*Капацитет 8 кг

*Напојување 220-240 V

*Моќност 2000W

*Енергетцка ефикасност А+++

*Одложен старт(24 ч)

*Обем на внатрешниот када L 53,6 L
*Дијаметар на внатрешна када mm 472 mm
*Дијаметар на вратата mm 310 mm
*Дијаметар на надворешната врата на вратата (надворешен) mm 480 mm
*Нето димензии (W × D × H) mm 595 × 565 × 850
*Бруто Димензии (W × D × H) mm 680 × 660 × 875
*Нето тежина 68 кг
*Бруто тежина 72 кг
*Бела боја

ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ

Спореди