Sale!

Машина за перење и сушење на алишта WW86490M

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

27,800.00 ден 22,290.00 ден

 • 8 + 6 кг
 • 1400 вртежи во минута
 • БА
 • голем екран
 • 16 програми
 • одложено започнување до 24ч
 • регулирање на центрифуга и температура
 • перење + сушење 1 час
 • 56 см длабочина
 • Гаранција 5 години
Спореди