Sale!

Машина за сушење на алишта Тесла WT8C60M

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

19,748.00 ден 15,999.00 ден

 • 8 кг
 • кондензација
 • Б класа / сад нагоре
 • 16 програми
 • одложено започне 3/6/9/12 часа
 • анти-толпата програма
 • барабан 109 л
 • Длабочина од 61,5 см
 • Гаранција 5 години
Спореди