Sale!

Тесла вградлива фурна BO600MB

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11,390.00 ден 9,990.00 ден

Капацитет
65 l
Боја
Црна
Енергетска класа
A
Тип
Вентилаторски
Управување
Механичко со тајмер
Број на функции
8
Опрема
1 решетка, 1 плех
Вкупна сила
2100 W
Останато
Систем за ладење на рерната; Автоматско исклучување; Водичи за помош; 5 позиции за решетки / плехови
Потрошувачка на ел. Еенргија по циклус – статичка/со вентилатор
0,99 kW / 0,87 kW
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
Спореди