Sale!

ТЕСЛА КЛИМА ИНВЕРТЕР 5.5 KW TT51X21-1832IA

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

37,990.00 ден 35,990.00 ден

Со поволна цена, тивка работа, почист воздух, програмирање по желба и многу корисни функции како што се автоматска дијагностика, restart и одмрзнување, Tesla Standard клима уредите нудат и свежина на природата благодарејќи на филтерот со витамин C, јонизаторот на атмосферата и технологијата за елиминација на мувла и бактерии.

 •  Енергетска класа: A++/A+
 • Капацитет на ладење: 5910W
 • Капацитет на греење: 6070W
 • Моќност на ладење: 1580W
 • Моќност на греење: 1374W
 • Греење/Ладење од -20 до 50 С
 • Препорачана површина до 55 м2
 • фреон   R32
 • Гаранција 36 месеци
Спореди