Sale!

ТЕСЛА КЛИМА ИНВЕРТЕР 5,5 KW TT51X21-18410IA

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

37,990.00 ден 35,990.00 ден

Енергетска класа A++/A+
Капацитет (Btu) 18000
Тип на фреон R410a
Ниво на бучава 29 dB
Номинален капацитет на ладење (KW) 5.12
Номинален капацитет на греење (KW) 5.23
SEER 6.3
SCOP 4
Препорачана грејна површина 55 квадрати
Гаранција 36 месеци
Годишна потрошувачка – ладење (kWh/a) 1680

Спореди