Sale!

ТЕСЛА КЛИМА 3,5 KW TT35FFML-12410B

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17,990.00 ден 16,990.00 ден

ul>автоматска дијагностика, restart и одмрзнување, Tesla Standard клима уредите нудат и свежина на природата благодарејќи на филтерот со витамин C, јонизаторот на атмосферата и технологијата за елиминација на мувла и бактерии.

 • Енергетска класа: B / B</li
 • Капацитет на ладење: 3520W
 • Капацитет на греење: 3500 W
 • Моќност на ладење: 1060 W
 • Моќност на греење: 1025 W
 • Греење/ладење од -7 до 43 С
 • Препорачана површина до 35 м2
 • ЦЕНА СО МОНТАЖА 16990 ДЕН

 

Спореди