Sale!

Тесла машина за перење алишта WF60831M

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11,590.00 ден 10,790.00 ден

Капацитет на перење 6.5 kg
Обртаи на центрифуга 800
Длабочина (cm) 47
Енергетска класа A++
Димензии Ш x Д x В (mm) 595 x 470 x 850
Дисплеј Не
Број на програми 23
Одложено започнување Да (3/6/9 часа)
Ниво на бучава (перење) 59 dB
Боја Бела
Ниво на бучава (центрифуга) 74

Спореди