Sale!

Тесла машина за перење садови WD630M

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15,450.00 ден 13,790.00 ден

Капацитет на перење 12
Број на програми 4
Енергетска класа A+
Ниво на бучава 52 dB
Одложено започнување Да
Број на температура 8
Боја Бела
Половично полнење Да
Димензии (cm) 59.8 x 60 x 81.5

Спореди