Sale!

Тесла машина за сушење алишта со топлотна пумпа WT8H90M

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

27,239.00 ден 22,990.00 ден

Капацитет на сушење
8 kg
Технологија
Kондензациона со топлотна пумпа
Енергетска класа
A++
Димензии Ш x Д x В (mm)
595 x 640 x 845
Дисплеј
Да
Број на програми
16
Одложено започнување
Да (24 часа)
Ниво на бучава (сушење)
66 dB
Боја
Бела
Положба на сад за кондензат
Горе
Спореди