Sale!

ТЕСЛА Микробранова печка MW2030MW

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4,190.00 ден 3,779.00 ден

Тип механички
Моќ 700 W
Боја бела
Капацитет на отворено 20 л
5 нивоа на моќ
механички контроли
Одмрзнување
звучен сигнал за крај
Гаранција 5 години

Спореди