Трамболина 305cm без скалички и заштитна мрежа

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15,990.00 ден

ТРАМТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 10ft (304 cm)
Опис:Димензии на трамболината во дијаметар 305 см. Максимална носивост до 150кг .Висина на мрежа до 180 см.Трамболината е со надворешна мрежа и е со скалички .Тежина на трамболината 44.5 кг Препорачано е за деца над 6 год.

Спореди
Категорија: Таг