Трамболина 183cm со заштитна мрежа

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11,990.00 ден

Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува.
Лесно може да се согоруваат вишок калории, да се подобри функцијата на белите дробови, да се подобри расположението и физичката состојба.
Трамболината има дијаметар од 183 цм, висина од површината до основата за скокање – 55 цм и висина на мрежата – 150 цм.
Комплетот вклучува заштитна мрежа и заштита за дожд.
Цевките се поцинкувани и изработени од не’рѓосувачки челик.
Максимално оптоварување: 50 кг
Федери: 36 парчиња. Поцинкуван челик.
Ногалки: 3 парчиња. Поцинкуван челик.

Спореди
Категорија: