Sale!

Acer 21,5 V226HQLBBI -HDMIVga

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5,790.00 ден 4,790.00 ден

Diagonal 21.5″
Panel type TFT
Resolution 1920 x 1080
Aspect ratio 16:9
Lighting 200
Viewing angle 90/65
Спореди
Категорија: ,