Sale!

Acer 23,8Nitro VG240YbmiixGaming IPS ZeroFrame

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8,890.00 ден 7,690.00 ден

Diagonal 23.8″
Panel type IPS
Resolution 1920 x 1080
Aspect ratio 16:9
Lighting 250
Viewing angle 178/178
Screen refresh rate 75 Hz
Спореди
Категорија: , Таг