Acer Aspire 3 15.6″ FHD Acer ComfyView

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17,260.00 ден

  • RAM меморија 4 GB DDR3
  • 15.6″ HD дисплеј
  • Intel® Pentium® Quad Core Processor N3710
  • Складирање од 1TB HDD+N
  • Camera
  • Boot-up Linux

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРАВНИ ЛИЦА 12 МЕСЕЦИ

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРИВАТНИ ЛИЦА 24 МЕСЕЦИ

Спореди