Acer Aspire 3 15.6″ FHD Acer ComfyView

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16,570.00 ден

  • 15.6″ FHD Acer ComfyView LED LCD
  • Intel® Celeron® Processor N3060
  • Windows 10 Home Single Language
  • Складирање од 500GB HDD+N
  • RAM меморија 4 GB DDR3

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРАВНИ ЛИЦА 12 МЕСЕЦИ

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРИВАТНИ ЛИЦА 24 МЕСЕЦИ

Спореди