Acer Aspire 3 15.6″ HD Acer CineCrystal A315-33-C1VL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13,990.00 ден

15.6″ HD LED Display, 1366×768
Intel Celeron N3060 Dual Core
4 GB DDR3 RAM
500 GB HDD
Intel HD Graphics
LAN, Wi-Fi.ac, BT, USB 3.0, HDMI
Card Reader, Webcam

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРАВНИ ЛИЦА 12 МЕСЕЦИ

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРИВАТНИ ЛИЦА 24 МЕСЕЦИ

Спореди