Acer Aspire A315-33-C7DB/15.6″QC-N3160/4GB/128GB/Black

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

15,870.00 ден

Дијагонала – 15.6″
Процесор – Intel® Celeron® Processor N3160 (2M Cache, up to 2.24 GHz
Меморија – 4 GB
ССД диск – 128 GB SSD
Графичка картичка – Интегрирана

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРАВНИ ЛИЦА 12 МЕСЕЦИ

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРИВАТНИ ЛИЦА 24 МЕСЕЦИ

Спореди