Acer Aspire A315-33-P1RD/15.6″PentQC-N3710/4GB/128GB/Black

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17,110.00 ден

Дијагонала – 15.6″
Процесор – Intel® Pentium® Processor N3710 (2M Cache, up to 2.56 GHz)
Меморија – 4 GB
ССД диск – 128 GB SSD
Графичка картичка – Интегрирана
Модел VGA – Intel HD
Оперативен систем – Linux
Боја – Црна
Резолуција – 1366 x 768
USB 2.0 2
USB 3.0 1
HDMI 1
Резолуција на камера – 0.3 MP
Bluetooth – Bluetooth 4.1
Тастатура – EN
Батерија – LI 2-cell

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРАВНИ ЛИЦА 12 МЕСЕЦИ

ГАРАНЦИЈА ЗА ПРИВАТНИ ЛИЦА 24 МЕСЕЦИ

Спореди