РАСПРОДАДЕН ANDROID TESLA TV 40S605BFS

Резолуција FHD
Smart OS Android TV
Боја Црна
Димензија на екранот 40
Серија S605
Модел 40S605BFS
Тјунер DVB-T/T2/C/S/S2
Контраст 5000:1
Агол на гледање 178°/178°
Јачина на звучници 2x10W
HDMI 2
USB 2
HDR10 Не
12V DC приклучок Не
ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

Спореди
Категорија: , Таг