Sale!

ANDROID TESLA TV 43S605BFS

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

21,990.00 ден 19,990.00 ден

Резолуција FHD
Smart OS Android TV
Боја Црна
Димензија на екранот 43
Серија S605
Модел 43S605BFS
Тјунер DVB-T/T2/C/S/S2
Контраст 8800:1
Агол на гледање 178°/178°
Јачина на звучници 2x10W
HDMI 2
USB 2
HDR10 Не
12V DC приклучок Не
ГАРАНЦИЈА 3ГОДИНИ

Спореди
Категорија: , Таг