Sale!

ANDROID TESLA TV 50S906BUS

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

28,590.00 ден 27,199.00 ден

Резолуција
UHD
Smart OS
Android TV
Боја
Црна
Димензија на екранот
50
Серија
S906
Модел
50S906BUS
Тјунер
DVB-T/T2/C/S/S2
Контраст
9600:1
Агол на гледање
178°/178°
Јачина на звучници
2x12W
HDMI
3
USB
2
HDR10
Да

ГАРАНЦИЈА 36 МЕСЕЦИ

Спореди
Категорија: , Таг