eSTAR-THEMED-8-BANANAS

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4,450.00 ден

Operating system Android 5.1
Screen diagonal 8″
Resolution 800 x 1280
Processor AllWinner
Number of cores Quad Core
RAM memory 512 MB
Internal memory 8 GB
Graphics Dual Core
Front camera 0.3 MP
Back camera Ne
GPS Ne
WiFi Da
3G. Ne
4G(LTE) Ne
USB Ne
USB MICRO Da
HDMI Ne

ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ

Спореди