Sale!

eSTAR-THEMED2-DORY

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3,950.00 ден 3,516.00 ден

eSTAR Themed Tablet Finding Dory 7″ ARM A7 QC 1.2GHz/1GB/8GB/0.3MP/WiFi/Android 6/Blue/poklonFutrola

ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

Спореди