Sale!

Fitbit Charge 2 Blue Solver L FB407SBUL-EU

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6,330.00 ден 5,290.00 ден

Основни информации
компатибилен со сите платформи на мобилни уреди, екран на допир, акцелерометар, алтиметар, сензор за стапка на огниште, Bluetooth

GPS  GPS е поврзан
Водоотпорен
Внатрешна меморија НЕ
Известувања    ДА
Батерија     5 ДЕНА
Слушање музика преку часовник   НЕ
Дополнително
Промена на ремчето на часовникот, следење на спиењето, променливи нараквици, препознавање вежби
Спореди