Sale!

GoPro 7 Black -CHDHX-701-FW

28,050.00 ден 26,999.00 ден

 • Акциона камера
 • 4K60fps video
 • 12MP image sensor (HDR)
 • 8x slo-mo speed
 • Вграден Wi-Fi and Bluetooth и Protune
 • GP1 processor
 • Водоотпорен до 10м
 • Hypersmooth стабилизатор
 • Live streaming
 • Smart remote
 • GoPro Rechargeable Battery H5 -AABAT-001-EU-
 • Користете ја литиум-јонската батерија за полнење од 1220mAh како резервна или замена на       батеријата за вашиот GoPro.1220mAh литиум-јонска батерија на полнење
  Користете како резервна или замена на батеријата за вашиот GoPro
 • Батеријата се користи  за полнење за HERO7 Црна, HERO6 Црна, HERO5 Црна или HERO (2018)
Спореди