GoPro 7 Black -CHDHX-701-FW-

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

28,050.00 ден

Херојот 7 црна има стабилизација на HyperSmooth која ќе обезбеди стабилна слика дури и во најтешките услови на снимање. Покрај тоа, оваа камера, исто така, има опција TimeWarp која претставува некаков вид на автоматски режим на хиперплазија – снимање на време, со движење на камерата. Од друга страна, можно е бавно движење во режим на 120 или 240 fps.
Други предмети од нашата понуда

 • Акциона камера
 • 4K60fps video
 • 12MP image sensor (HDR)
 • 8x slo-mo speed
 • Вграден Wi-Fi and Bluetooth и Protune
 • GP1 processor
 • Водоотпорен до 10м
 • Hypersmooth стабилизатор
 • Live streaming
 • Smart remote

ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

Спореди