Sale!

GoPro 7 Silver -CHDHC-601-FW-

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

21,520.00 ден 20,490.00 ден

Hero7 Сребрена е нов изглед. Оваа камера е совршена за
авантура и прошетка низ градот. Одлична трајност и совршен водоотпорен.
Нежните 4k видео и остри слики од WDR, убаво се исклучуваат секој момент.
GPS ги следи вашите движења и ја евидентира секоја брзина и надморска височина и далечина.
Интуитивен екран на допир за снимање одличен момент.

Можете лесно да споделувате фотографии и видеа со GoPro апликацијата веднаш.
Одмор од плажа до убаво време со семејството, Hero7 Silver го доловува вашиот живот на сосема нов начин.

 • Акциона камера
 • 1080p 60fps video
 • 10MP image sensor со WDR
 • 2x slo-mo speed
 • Вграден Wi-Fi and Bluetooth
 • GPS
 • Водоотпорен до 10м
 • Стабилизатор
 • Smart remote

ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

Спореди