Sale!

GoPro 7 White -CHDHB-601-FW-

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14,690.00 ден 13,990.00 ден

HERO7 White, совршениот партнер за секаква авантура. Тој е издржлив, мал и целосно водоотпорен, така што може да го носите секаде. Интуитивениот екран на допир го прави едноставен за да добиете одлични снимки. Користете го тајмерот за фотографирање. Можете дури да снимате вертикално, а потоа додадете ги вашите фотографии и видеа директно на вашето Instagram Story. Вашите снимки автоматски се префрлуваат на GoPro апликацијата за да ги споделите без проблем. Од одлични моменти до секојдневните искуства, снимајте ја забавата на креативни нови начини со HERO7 White.

 • Акциона камера
 • 1440p 60fps video
 • 10MP image sensor
 • 2x slo-mo speed
 • Вграден Wi-Fi and Bluetooth
 • Водоотпорен до 10м
 • Стабилизатор
 • Smart remote

ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

Спореди