Sale!

GoPro Chest Harness

3,150.00 ден 2,990.00 ден

Вметнатиот, флексибилен појас го олеснува снимањето на извонредни снимки без раце од вашите гради. Направени од дишеви, лесни материјали, лесно може да се приспособат за удобно сместување на широк спектар на типови на тела. Тоа е совршено за велосипедизам, пешачење, скијање или било која авантура каде што сакате неверојатни POV снимки.

Лесна, флексибилна конструкција го балансира удобноста и перформансите
Материјалните и дишните материјали остануваат удобни за време на секоја активност
Целосно прилагодливо за да одговара на широк спектар на типови на тела и преку тешки зимски јакни
Специјално дизајнираното копче за брзо отпуштање ви овозможува лесно и лесно да влезете – дури и со ракавици
Стабилна платформа за снимање неверојатно извонредно снимки без раце со GoPro фото апаратите и Карма Стисок

Спореди