Sale!

NOKIA 230 DS SILVER A00027091

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3,990.00 ден 3,499.00 ден

Outside
• Built-in flashlight
• 4-way Navi key with select
• 2.8″ QVGA display
• 2.0 MP main camera
• Free of BFR and PVC
Inside
• 16 MB memory
• Up to 32 GB MicroSD card storage
• Opera Mini web browser
• Pre-installed games
• Removable 1200 mAh battery

ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

Спореди