Sale!

Nokia 3310 DS A00028668

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3,830.00 ден 3,299.00 ден

 • 2.4″ QVGA Display Dual SIM
 • Dual Standby
 • Camera 2MP Internal Memory 128 MB
 • support 32 GB micro SD FM Radio
 • MP3 Player
 • BT, 3G BL-5C (1200 mAh)
 • 2 ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ
Спореди