Sale!

NOKIA 7.1 DS Midnight Blue

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

25,999.00 ден 21,999.00 ден

Nokia 7.1 – Android One – 64 GB – 12+5 MP Dual Camera – Dual SIM Unlocked Smartphone (at&T/T-Mobile/MetroPCS/Cricket/H2O) – 5.84″ FHD+ HDR Screen – Blue – U.S. Warranty

Спореди
Категорија:

Description

Nokia 7.1 – Android One – 64 GB – 12+5 MP Dual Camera – Dual SIM Unlocked Smartphone (at&T/T-Mobile/MetroPCS/Cricket/H2O) – 5.84″ FHD+ HDR Screen – Blue – U.S. Warranty