Sale!

Samsung 31,5 LC32HG70QQUXEN

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

45,890.00 ден 43,690.00 ден

Diagonal 32”
Panel type VA LED
Resolution 2560 x 1440
Aspect ratio 16:9
Lighting More than 350
Viewing angle 178/178
Screen refresh rate 144 Hz
Спореди
Категорија: , Таг