Sale!

SAMSUNG A71

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

28,990.00 ден 26,990.00 ден

 • Мобилен телефон
 • Android 10.0; One UI 2
 • Glass front (Gorilla Glass 3)
 • Екран:6.7″(1080 x 2400)Super AMOLED
 • Chipset: Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm)
 • CPU: Octa-core (2×2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 470 Silver)
 • GPU: Adreno 618
 • Интерна меморија:
 • ROM Меморија: 128GB
 • RAM Меморија: 6GB
 • Примарна камера:
 • 64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.7″, 0.8µm, PDAF
 • 12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1.12µm
 • 5 MP, f/2.4, (wide), dedicated macro camera
 • 5 MP, f/2.2, (wide), 1/5.0″, 1.12µm, depth sensor
 • Секундарна камера:
 • 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8″, 0.8µm
 • GPS со A-GPS,GLONASS/BDS
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
 • Батерија:Li-Ion 4500mAh
Спореди