Sale!

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 green

Број на рати: 10 рати
 • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
 • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
 • Датум на отплата: 23.10.2020
 • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

65,900.00 ден 62,990.00 ден

 • Мобилен телефон
 • Android 10, One UI 2.1
 • IP68 водоотпорна (1.5m за 30 мин)
 • Екран 6.7″ (1080 x 2400) Super AMOLED Plus
 • HDR10+
 • Chipset:Exynos 990 (7 nm+)
 • Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M5 & 2×2.50 GHz Cortex-A76 & 4×2.0 GHz Cortex-A55)
 • GPU:Mali-G77 MP11
 • Интерна меморија:256GB,RAM 8GB
 • Примарна камера:
 • 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76″, 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS
 • 64 MP, f/2.0, (telephoto), 1/1.72″, 0.8µm, PDAF, OIS, 3x hybrid optical zoom
 • 12 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/2.55″, 1.4µm
 • Секундарна камера:
 • 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2″, 1.22µm, Dual Pixel PDAF
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
 • Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX
 • 3.2,Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go
 • Wifi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM
 • Fast charging 25W
 • USB Power Delivery 3.0
 • Fast Qi/PMA wireless charging
 • Reverse wireless charging 9W
 • Батерија:Li-Ion 4300 mAh
Спореди