Sale!

Samsung LCD 34C34F791WQUXENVA Panel

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

39,550.00 ден 37,990.00 ден

Diagonal 34”
Panel type VA LED
Resolution 3440 x 1440
Aspect ratio 21:9
Lighting 301-350
Viewing angle 178/178
Спореди
Категорија: , Таг