Sale!

Samsung LCD 49 Odyssey G95120x144

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

98,750.00 ден 85,490.00 ден

Diagonal 49″
Panel type VA
Resolution 5120 x 1440
Aspect ratio 32:9
Lighting More than 350
Viewing angle 178/178
Screen refresh rate 240
Спореди
Категорија: ,