Sale!

SAMSUNG S20

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

53,500.00 ден 51,500.00 ден

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.2″

1440×3200

RAM И CHIPSET

Exynos 990

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4320p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Спореди