SAMSUNG SM-T365NNGASEE

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

24,770.00 ден

Samsung Galaxy Tab Active LTE 8.0″ 1280 x 800 (WXGA)/Quad-Core 1.2GHz/1.5GB/16GB/3G/4G/3.1 MP+1.2 MP/Android

Operating system
Screen diagonal
Resolution
Processor
Number of cores
RAM memory
Internal memory
Graphics
Front camera
Back camera
GPS
WiFi
3G.
4G(LTE)
USB
USB MICRO
HDMI

ГАРАНЦИЈА 24 МЕСЕЦИ

Спореди