Sale!

TESLA Вградлива рерна BO900MX

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

18,350.00 ден 15,769.00 ден

Фурна за вградување
Мултифункционална
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:70L
Дигитален тајмер
9 функции
Грил,Вентилатор
Механички тајмер
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ

Спореди
Категорија: , Таг