Sale!

TESLA Комбиниран фрижидер RC2700H A+, 206 l, 68 l

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

18,590.00 ден 16,990.00 ден

 

Нето запремнина (l)
205 + 68
Технологија на ладење
Самонатопувачко
Енергетска класа
A+
Капацитет на замрзнување (kg/24h)
3
Број на фиоки во замрзнувач
3
Запремнина на фрижидерот
205
Запремнина на замрзнувачот
68
Ниво на бучава
42
Боја
Бела
Димензии (mm)
550 x 1760 x 580

ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ

Спореди