Sale!

TESLA МАШИНА ЗА САДОВИ WD460M

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

16,490.00 ден 14,990.00 ден

Вид производ: Самостојна машина за садови
Капацитет: 9 сетови
Димензии:
Енергетска класа: А++
Ниво на гласност: 49 db
Број на програми: 7
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ

Спореди