Sale!

TESLA HV6400MB стако-керамичка рамна плотна

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11,655.00 ден 8,990.00 ден

Вид на плоча Стаклена керамичка плоча
Енергетска класа А
Број на грејни зони 4
Други контроли “сензор за допир”
4 зони за готвење
9 нивоа на моќ
Тајмер
Заклучување на деца
Индикатор на резидуална топлина
Боја црна
Димензии Ширина 60 см
Гаранција 5 години

Спореди