Tesla 3.4 black TSM3.4_B

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5,450.00 ден

Дизајн: Моноблок
Дијагонала на екранот: 5.5 ”
Резолуција: 1440 x 720 пиксели
Тип на екран: IPS
Екран на допир: Да
SIM слот: двојна SIM картичка
Оперативен систем: Android 8.1 (Oreo)
Процесор: ARM Quad Core Cortex-A53 1,5 GHz
Чипсет: MediaTek 6739
Графики: PowerVR GE8100
RAM: 1 GB
Внатрешна меморија: 8 GB
Проширување на внатрешната меморија: microSD до 32GB
Задна камера: 5.0 Mpix + 0.3 Mpix
Предна камера: 5.0 Mpix
WiFi 802.11 a / b / g / n
Радио FM
GPS, aPS, Glonass, Baidou
Bluetooth: v4.0
Звучник / микрофон
Тастатура: допир
Капацитет на батеријата: Li-poly, 2700 mAh
Мрежи:
– 2G мрежа
– 3G мрежа
– 4G (LTE)
Димензии: 148,5 x 71,15 x 8,4 mm
Тежина: 151 g
Боја: црна
ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ

Спореди