Tesla 6.2 Gray

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7,890.00 ден

MediaTek 6753

Octacore 1.3 GHz

Android OS 6.0

5.0″ IPS

1280 x 720 pix

3 GB RAM,32 GB FLASH

13.0MPix 5.0MPix

4G / 3G /2850 mAh

ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ

 

Спореди