Sale!

Tesla 9.2 Silver TSM9.2_S

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14,599.00 ден 12,999.00 ден

Тесла мобилен телефон 9.2 Сребрена TSM9.2_S
Дизајн: Моноблок
Дијагонална големина: 5,86 ”
Резолуција: 1520 x 720 пиксели
Тип на екран: IPS
Екран на допир: Да
Број на бои (24-битни): 16.7 милиони бои
Способноста на екранот да се регистрира повеќе допир
SIM слот: двојна SIM (микро + нано)
Оперативен систем: Android 8.1 Oreo
Процесор: MediaTek Helio P22 Окта Core 4x 2.0 GHz + 4x 1.5 GHz
Чипсет: MediaTek 6580
Графики: Мали-400 MP2
RAM: 4 GB
Внатрешна меморија: 32 GB
Проширување на внатрешната меморија: microSD до 256 GB
Задна камера: 16 + 5 Mpix двоен, 4672 x 3504 пиксели
– автофокус, LED блиц, дигитален зум, автоматско означување на локацијата
Предна камера: 16.0 Mpix, 4672 x 3504 пиксели
Wi-Fi 802,11 b / g / n
Радио FM
GPS + aGPS + ГЛОНАСС + Baidou
Bluetooth v5.0
Читач на отпечатоци
Микро-USB 2.0
Излез за слушалки 3,5 мм
Звучник, микрофон
Тастатура: допир
Капацитет на батеријата: 3000 mAh
Мрежи:
– 2G мрежа
– 3G мрежа
– 4G мрежа
Димензии: 149,69 x 72,89 x 7,9 mm
Тежина: 185.7 g
Боја: сребро
ГАРАНЦИЈА 12 МЕСЕЦИ

Спореди