Sale!

Тесла камински аспиратор DC600MX

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5,300.00 ден 3,799.00 ден

Модел DC600MX
Тип на аспиратор Аспиратор
Број на мотори 1
Друго осветлување 2 x 40 W
85 W мотор
вшмукување моќ 300m3 / h
3 брзини
54 дБ
2 алуминиумски филтри
Боја од нерѓосувачки челик
Димензии ширина 60 см
Гаранција 5 години

Спореди