Sale!

Tesla HV3200SB стакло-керамичка рамна плотна

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7,990.00 ден 6,399.00 ден

Грејни зони 2
Ширина (mm) 300
Управување Сензор
Ниво на сила 9
Вкупна сила 2900
Тајмер не
Безбедност Автоматско исклучување; Показател за преостаната топлина; Child Lock-Заштита за деца
Боја Црно стакло
Димензии 300 x 520 x 60
Останато 1 проширена зона

Спореди